preloader

Про нас

Club 4 Paws - більше, ніж корм

Club 4 Paws - це український бренд преміального харчування для котів і собак, який розвиває культуру відповідального ставлення до чотирилапих улюбленців. Раціони розроблені нутриціологами спільно з ветеринарами та включають сухі, вологі корми та ласощі. Продукти створюють люди, яких надихає людяність, любов і турбота про своїх власних улюбленців. Корми Club 4 Paws розроблені для збалансованого щоденного харчування котів і собак різного віку та породи.

Преміум-раціони для котів та собак Club 4 Paws виготовляються на заводах Kormotech в Україні та Литві та на замовлення в Австрії та Німеччині. Рецептури розроблені фахівцями компанії Kormotech спільно з американськими (Petfood Worldwide Development) та польськими експертами (Petfood Specialities), під наглядом українських ветеринарів та експортуються в Європу та інші країни. Ми контролюємо якість та збереження поживних властивостей продукту на всіх етапах його виготовлення. До моменту виходу на ринок, кожен продукт проходить тестування та схвалення авторитетних фахівців галузі.

Базова лінійка кормів має широкий асортимент м’ясних смаків і підтримує базове здоров’я чотирилапих друзів. Базові раціони адаптовані до особливих потреб у харчуванні малих, середніх і великих порід собак. Наприклад, у собак великих порід є схильність до проблем зі суглобами, тому до складу корму додали мікроелементи глюкозамін і хондроїтин, які допомагають їм залишатися еластичними та рухливими. Спеціальний склад корму в продуктах для цуценят і кошенят, адже вони активно ростуть і потребують для цього багато енергії та мікроелементів, які підтримують ріст скелету і змінення м’язів. Тож, правильне харчування допоможе підтримувати базові потреби здоров’я ваших улюбленців.

Також Club 4 Paws розробив раціони для улюбленців з особливими потребами у харчуванні. Зокрема, корми для стерилізованих котів і собак, для улюбленців, які живуть в приміщенні, для довгошерстих котів, а також тих, які мають чутливе травлення. Кожен з цих продуктів містить функціональні інгридієнти, які допомагають забезпечувати ту чи іншу потребу організму.

Club 4 Paws обрав для себе кілька основних векторів соціальної відповідальності. Через них ми пропагуємо гуманне та відповідальне ставлення до тварин і розвиваємо культуру гармонійного співіснування з ними.