preloader

Про нас

Усі власники чотирилапих розуміють один одного без слів. Якими б різними ми не були, є речі, що нас об'єднують. Деякі з них можна побачити - фото улюбленця, шерсть на одязі, подряпини на руці, чи милий брелок на зв’язці ключів. Ці символи знайомі тільки нам і утворюють справжній клуб — таємне об'єднання мільйонів, яке невпинно зростає. Головна таємниця “КЛУБУ 4 ЛАПИ” у тому, що ми, його учасники, стаємо кращими через улюбленців, які чекають вдома. Бренд КЛУБ 4 ЛАПИ — також член клубу. Раціони створюють люди, яких надихає людяність, любов і турбота про своїх власних улюбленців.

Виробництво

Преміум-раціони для котів та собак КЛУБ 4 ЛАПИ виготовляються на заводах KORMOTECH в Україні та Литві та на замовлення в Австрії та Німеччині. Рецептури розроблені фахівцями компанії KORMOTECH спільно з американськими (PETFOOD WORLDWIDE DEVELOPMENT) та польськими експертами (PETFOOD SPECIALITIES), під наглядом українських ветеринарів та експортуються в Європу та світ.

Ми контролюємо якість та збереження поживних властивостей продукту на усіх етапах його виготовлення. До моменту виходу на ринок, кожен продукт проходить тестування та схвалення авторитетних фахівців галузі.