preloader

Колаба відповідальних: Club4Paws + Kурган і Agregat

Зробили ідеальну колабу з «Курган і Agregat», щоб нагадати: не буває ідеальних петперентів. Бо жизнь — ващє штука неідеальна. Але коли ти стаєш петдеді чи петмамою, то маєш відчувати не лише безмежну любов (і бісячу шерсть на одязі), а й відповідальність. І тіки так має бути.

Треки на будильник

Качай треки від «Курган і Agregat» та став їх на будильник, щоб не проспати ранкову прогулянку або обід свого чотирилапого.
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
Якщо в тебе iOS, доведеться хвильку попітніти. Але чого не зробиш заради чотирилапого. Записали тобі інструкцію, щоб усе було няв.
Завантаж застосунок GarageBand.
Завантаж та збережи мелодію у свої файли.
Встанови її рингтоном на свій телефон.

Кодекс петперента

Правила є в кожного відповідального, але неідеального петперента. Навіть у тих, хто не любить правила. «Курган і Agregat» поділилися своїми.

Закургань добру справу

Долучайся до благодійної ініціативи — купуй сухий корм для чотирилапих з центру адопції Patron Pet Center в онлайн-магазині Club4Paws. Клуб подвоїть кількість смакоти, яку ви придбали, щоб ще більше песиків та котиків отримали порцію турботи і якісного корму. А вам, за участь у благодійній ініціативі, Клуб 4 Лапи та Курган і Agregat відправлять класний подаруночок.
Корму передамо:
140 кг