preloader

ПОЛІТИКА COOKIE

ПОЛІТИКА ЩОДО КУКІ-ФАЙЛІВ

Визначення кукі-файлів

Кукі-файли (англ. «Cookies») — це невеликі файли, які зберігаються в пам’яті пристрою Користувача (далі – «Користувач», «Ви») під час  перегляду Сайту. Вони містять дані, які дозволяють нам зробити користування Сайтом зручнішим для кожного окремого Користувача.

Цілі використання кукі-файлів

Обробка кукі-файлів допомагає нам персоналізувати налаштування Користувача на основі його попередньої та поточної активності на Сайті, а також підвищити ефективність роботи Сайту та безпеку користування ним.

Типи кукі-файлів, які ми використовуємо

Ми використовуємо два типи кукі-файлів:

(1) основні кукі-файли, обробка яких є необхідною і без яких функціональність нашого Сайту для Користувачів була б обмежена, наприклад: інформацію про IP-адресу, дату та час користування, обсяг переданих даних, налаштування браузера та мови, версія програмного забезпечення браузера та операційної системи та ін.

(2) додаткові кукі-файли щодо досвіду користування Сайтом, які використовуються для аналізу Сайту та у маркетингових цілях. 

Згода на використання кукі-файлів

Для використання основних кукі-файлів ми не запитуємо окремої згоди Користувача. Для використання додаткових кукі-файлів нам потрібна попередня згода Користувача. Відповідно, під час першого відвідування Сайту на екрані пристрою Користувача з’явиться банер із проханням надати нам свою згоду на використання додаткових кукі-файлів. Якщо така згода вже була надана, банер не з’явиться знову, доки її не буде відкликано або не буде припинено використання кукі-файлів з боку Компанії.

Припинення використання кукі-файлів

Ви можете будь-коли відмовитися від використання кукі-файлів, змінивши відповідні налаштування у своєму браузері, однак, врахуйте, що це може суттєво вплинути на ваш досвід використання Сайту. Продовжуючи користування нашим Сайтом без зміни налаштувань конфіденційності, Ви погоджуєтесь на використання кукі-файлів.

Google Analytics

Наш Сайт використовує Google Analytics, веб-аналітичний інструмент, який слідкує, обробляє та надсилає нам інформацію про те, як Сайт використовується, щоб допомогти нам покращити його. Таким чином, Google Analytics аналізує ваше використання Сайту для нас.

Google Analytics проводить аналіз шляхом розміщення кукі-файлів на вашому пристрої. Інформація, яку збирають кукі-файли, містить кількість відвідувачів Сайту, сторінки, які вони відвідують та тривалість часу, проведеного відвідувачем на Сайті. Зазначені дані систематизуються, тому, зрештою, є анонімними.

Ви можете будь-коли відкликати свою згоду на використання Google Analytics.

Додаткову інформацію про Google Analytics можна знайти в Умовах використання, Правилах конфіденційності  та Політиці приватності компанії Google.